Продукція > PANASONIC > ECA-1EHG471E
ECA-1EHG471E
ECA-1EHG471E Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0026+ECA1EHG471E+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 25V 105C
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECA-1EHG471E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1EHG471E ECA-1EHG471E Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0026+ECA1EHG471E+7+WW Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL