ECA-1HHG471E Panasonic
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded Al Lytic Cap Radial NHG Series 105C
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 530 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 795 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECA-1HHG471E
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
ECA-1HHG471E | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Category: THT electrolytic capacitors Description: Capacitor: electrolytic; 470uF; 50VDC; 10x20mm; ±20%; 2000h; NHG Type of capacitor: electrolytic Capacitance: 470µF Operating voltage: 50V DC Tolerance: ±20% Service life: 2000h Operating temperature: max. 105°C Body dimensions: 10x20mm Manufacturer series: NHG |