Продукція > PANASONIC > ECA-1HHG471E
ECA-1HHG471E
ECA-1HHG471E Panasonic
ABA0000C1215.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded Al Lytic Cap Radial NHG Series 105C
на замовлення 815 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 530 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 795 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECA-1HHG471E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1HHG471E ECA-1HHG471E Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1215.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 530 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 795 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
ECA1HHG471E Виробник : PANASONIC Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; 470uF; 50VDC; 10x20mm; ±20%; 2000h; NHG
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 470µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 2000h
Operating temperature: max. 105°C
Body dimensions: 10x20mm