ECA-1HHGR47 Panasonic
NHG_Series_Type_A_Rev_May_2014.pdf
Виробник: Panasonic
5*11/50V0.47
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 10 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECA-1HHGR47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1HHGR47 ECA-1HHGR47 Виробник : Panasonic Electronic Components NHG_Series_Type_A_Rev_May_2014.pdf Description: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 10 mA @ 100 kHz