Продукція > PANASONIC > ECA-1CHG331B
ECA-1CHG331B
ECA-1CHG331B Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0026+ECA1CHG331B+7+WW
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded Al Lytic Cap Radial NHG Series 105C
на замовлення 2128 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 16VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 330µF, Operating voltage: 16V DC, Body dimensions: Ø8x11.5mm, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...105°C, Manufacturer series: NHG, Operating current: 0.26A, Height: 11.5mm, Diameter: 8mm, Service life: 1000h, Conform to the norm: AEC-Q200, Terminal pitch: 5mm.
Інші пропозиції ECA-1CHG331B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECA-1CHG331B ECA-1CHG331B Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0026+ECA1CHG331B+7+WW Description: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
на замовлення 14 шт:
ECA1CHG331B ECA1CHG331B Виробник : PANASONIC ECA1HHG100.PDF Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 330uF; 16VDC; Ø8x11.5mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Body dimensions: Ø8x11.5mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: NHG
Operating current: 0.26A
Height: 11.5mm
Diameter: 8mm
Service life: 1000h
Conform to the norm: AEC-Q200
Terminal pitch: 5mm