ECC-T3D680JG
ECC-T3D680JG Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 68PF 2KV SL/GP SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: SL/GP
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 68 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 2KV SL/GP SMD, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: SL/GP, Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 68 pF.
Інші пропозиції ECC-T3D680JG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECC-T3D680JG ECC-T3D680JG Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: CAP CER 68PF 2KV SL/GP SMD
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: SL/GP
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 68 pF