Продукція > ECC > ECCT3F270JG
ECCT3F270JG
Виробник:
на замовлення 7136 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECCT3F270JG
Description: CAP CER 27PF 3KV SL/GP SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: SL/GP, Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 27 pF.
Інші пропозиції ECCT3F270JG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECC-T3F270JG ECC-T3F270JG Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: CAP CER 27PF 3KV SL/GP SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: SL/GP
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 27 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: SL/GP
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 27 pF