Продукція > ECC > ECCT3G120JG2
ECCT3G120JG2
Виробник:
на замовлення 7616 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECCT3G120JG2
Description: CAP CER 12PF 4KV SL/GP SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 4000V (4kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: SL/GP, Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 12 pF.
Інші пропозиції ECCT3G120JG2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECC-T3G120JG2 ECC-T3G120JG2 Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: CAP CER 12PF 4KV SL/GP SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: SL/GP
Size / Dimension: 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 12 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4000V (4kV)
Temperature Coefficient: SL/GP
Applications: General Purpose
Capacitance: 12 pF