ECD-G0E2R0B
ECD-G0E2R0B Panasonic Electronic Components
ECD-G_%28Hi-Q%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 2 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 2 pF.
Інші пропозиції ECD-G0E2R0B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECD-G0E2R0B ECD-G0E2R0B Виробник : Panasonic Electronic Components ECD-G_%28Hi-Q%29.pdf Description: CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 25V
Capacitance: 2 pF