Продукція > PANASONIC > ECE-A0GKA101B
ECE-A0GKA101B
ECE-A0GKA101B Panasonic
ABA0000C1050-947578.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 100uF SU SU BI-POL
на замовлення 9304 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 61 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 103.7 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A0GKA101B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKA101B ECE-A0GKA101B Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0GKA101B Description: CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 61 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 103.7 mA @ 10 kHz
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V