ECE-A0GKS221B
ECE-A0GKS221B Panasonic Electronic Components
ECEA0GKS221B
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 82 mA @ 120 Hz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 82 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKS221B ECE-A0GKS221B Виробник : Panasonic ECEA0GKS221B Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 220uF POLARIZED
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
ECE-A0GKS221B ECE-A0GKS221B Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0GKS221B Description: CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V