ECE-A0GKS470
ECE-A0GKS470 Panasonic Electronic Components
ECEA0GKS470
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 34 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 57.8 mA @ 100 kHz
на замовлення 636 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 34 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 57.8 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0GKS470 ECE-A0GKS470 Виробник : Panasonic ECEA0GKS470 Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47UF 4V KS RADIAL