ECE-A0JKS330I
ECE-A0JKS330I Panasonic Electronic Components
ECEA0JKS330I
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Ripple Current @ Low Frequency: 38 mA @ 120 Hz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Ripple Current @ Low Frequency: 38 mA @ 120 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKS330I ECE-A0JKS330I Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA0JKS330I Description: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
ECE-A0JKS330I ECE-A0JKS330I Виробник : Panasonic ECEA0JKS330I Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 33uF POLARIZED