Продукція > PANASONIC > ECE-A0JKS331I
ECE-A0JKS331I
ECE-A0JKS331I Panasonic
ABA0000C1059-947582.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 6.3VDC 330uF SU SU BI-POL
на замовлення 3245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A0JKS331I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A0JKS331I ECE-A0JKS331I Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0015+ECEA0JKS331I+7+WW Description: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL