Продукція > PANASONIC > ECE-A1AKG330
ECE-A1AKG330 Panasonic
ECE-KG%20Series.pdf
Виробник: Panasonic
B 10V33
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 5 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1AKG330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1AKG330 ECE-A1AKG330 Виробник : Panasonic Electronic Components ECE-KG%20Series.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 5 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz