Продукція > PANASONIC > ECE-A1CKN220
ECE-A1CKN220
ECE-A1CKN220 Panasonic
ABA0000C1056-947517.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 16VDC 22uF SU BI-POL
на замовлення 1597 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1CKN220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1CKN220 Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0018+ECEA1CKN220+7+WW Description: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL