ECE-A1EKA4R7I
ECE-A1EKA4R7I Panasonic Electronic Components
ABA0000C1050.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ High Frequency: 37.4 mA @ 10 kHz
на замовлення 1206 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ High Frequency: 37.4 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKA4R7I ECE-A1EKA4R7I Виробник : Panasonic ABA0000C1050-947578.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 4.7uF SU SU BI-POL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
ECE-A1EKA4R7I ECE-A1EKA4R7I Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1050.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V