Продукція > PANASONIC > ECE-A1EKG330
ECE-A1EKG330 Panasonic
ECE-KG%20Series.pdf
Виробник: Panasonic
C 25V33
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V, Impedance: 2 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 121 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1EKG330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EKG330 ECE-A1EKG330 Виробник : Panasonic Electronic Components ECE-KG%20Series.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Impedance: 2 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 121 mA @ 100 kHz