Продукція > PANASONIC > ECE-A1EN471UB
ECE-A1EN471UB
ECE-A1EN471UB Panasonic
ABA0000C1053-947510.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 25VDC 470uf SU BI-POL
на замовлення 1102 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1EN471UB ECE-A1EN471UB Виробник : Panasonic Electronic Components ECEA1EN471UB Description: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
на замовлення 267 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3