Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKG330
ECE-A1HKG330 Panasonic
ECE-KG Series.pdf
Виробник: Panasonic
D 50V33
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 1.2 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 190 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1HKG330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKG330 ECE-A1HKG330 Виробник : Panasonic Electronic Components ECE-KG Series.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 1.2 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 190 mA @ 100 kHz