Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKG4R7
ECE-A1HKG4R7 Panasonic
ECE-KG%20Series.pdf
Виробник: Panasonic
A 50V4.7
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 10 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 47 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1HKG4R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKG4R7 ECE-A1HKG4R7 Виробник : Panasonic Electronic Components ECE-KG%20Series.pdf Description: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 10 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 47 mA @ 100 kHz