Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKGR15
ECE-A1HKGR15 Panasonic
ECE-KG Series.pdf
Виробник: Panasonic
A 50V0.15
Написати відгук
Description: CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 0.15 µF, Voltage - Rated: 50 V, Impedance: 16 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 2.5 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1HKGR15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKGR15 ECE-A1HKGR15 Виробник : Panasonic Electronic Components ECE-KG Series.pdf Description: CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 0.15 µF
Voltage - Rated: 50 V
Impedance: 16 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 2.5 mA @ 100 kHz