Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKS220I
ECE-A1HKS220I
ECE-A1HKS220I Panasonic
ABA0000C1059.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50VDC 22uF POLARIZED
на замовлення 1802 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECE-A1HKS220I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS220I ECE-A1HKS220I Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1059.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL