ECE-A1HKS2R2B
ECE-A1HKS2R2B Panasonic Electronic Components
KS-A_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 16 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 27.2 mA @ 100 kHz
на замовлення 2834 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 16 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 27.2 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1HKS2R2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKS2R2B ECE-A1HKS2R2B Виробник : Panasonic ABA0000C1059-947582.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2.2UF 50V ELECT KS RADIAL
ECE-A1HKS2R2B ECE-A1HKS2R2B Виробник : Panasonic Electronic Components KS-A_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 50 V