Продукція > PANASONIC > ECE-A1HKSR33
ECE-A1HKSR33 Panasonic
KS-A_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic
4*5/50V0.33
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.059" (1.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції ECE-A1HKSR33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HKSR33 ECE-A1HKSR33 Виробник : Panasonic Electronic Components KS-A_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.059" (1.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 50 V