Продукція > PANASONIC > ECE-A1HN010U
ECE-A1HN010U Panasonic
SU%28Bi-polar%29_Type_A.pdf
Виробник: Panasonic
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.079" (2.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ High Frequency: 17 mA @ 10 kHz.
Інші пропозиції ECE-A1HN010U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECE-A1HN010U ECE-A1HN010U Виробник : Panasonic Electronic Components SU%28Bi-polar%29_Type_A.pdf Description: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ High Frequency: 17 mA @ 10 kHz