Продукція > L-COM > ECF504-24BBS
ECF504-24BBS
ECF504-24BBS L-com
Виробник: L-com
Description: USB B-F PNL MNT/B-M SHLD 24""
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: B Female to B Male
Specifications: USB 2.0
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB B-F PNL MNT/B-M SHLD 24"", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: B Female to B Male, Specifications: USB 2.0.
Інші пропозиції ECF504-24BBS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECF504-24BBS ECF504-24BBS Виробник : L-Com ECF504_12BBS_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB B-F PNL MNT/B-M SHLD 24""