Продукція > L-COM > ECF504-30-1AAS
ECF504-30-1AAS
ECF504-30-1AAS L-com
ECF504-30-1AAS_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: USB 3.0 A-F PNL/A-M 1.0MTR
Features: Extension Cable
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 3.28' (1.00m)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Transfer Rate: 4.8Gbps
на замовлення 3070 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECF504-30-1AAS ECF504-30-1AAS Виробник : L-Com ECF504_30_03AAS_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB 3.0 A-F PNL/A-M 1.0MTR