ECGC0KB8R2R Panasonic
Виробник: Panasonic
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 8V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Capacitance: 8.2 µF, Voltage - Rated: 8 V, Impedance: 140 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції ECGC0KB8R2R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECG-C0KB8R2R ECG-C0KB8R2R Виробник : Panasonic Electronic Components DS_10_CB%20Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 8.2UF 20% 8V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Capacitance: 8.2 µF
Voltage - Rated: 8 V
Impedance: 140 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz