ECH-U01562GX5
ECH-U01562GX5 Panasonic Electronic Components
ECHU(X)_Rev2009.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 5600PF 2% 10VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC: 10V
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 5600 pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 5600PF 2% 10VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - DC: 10V, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 5600 pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm).
Інші пропозиції ECH-U01562GX5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U01562GX5 ECH-U01562GX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU(X)_Rev2009.pdf Description: CAP FILM 5600PF 2% 10VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - DC: 10V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 5600 pF