ECH-U01822JX5
ECH-U01822JX5 Panasonic Electronic Components
ECHU%28X%29_Rev2009.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 8200PF 5% 10VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - DC: 10V
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 8200PF 5% 10VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - DC: 10V, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Інші пропозиції ECH-U01822JX5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U01822JX5 ECH-U01822JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU%28X%29_Rev2009.pdf Description: CAP FILM 8200PF 5% 10VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - DC: 10V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 8200 pF