ECH-U1123GC9
ECH-U1123GC9 Panasonic Electronic Components
ECHU1123GC9
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.012UF 2% 100VDC 1913
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1913 (4833 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Capacitance: 0.012 µF
Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
на замовлення 571 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.012UF 2% 100VDC 1913, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 1913 (4833 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Capacitance: 0.012 µF, Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1123GC9 ECH-U1123GC9 Виробник : Panasonic ECHU1123GC9 Film Capacitors .012uF 100VDC 2% PPS FLM 1913
на замовлення 836 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ECH-U1123GC9 ECH-U1123GC9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1123GC9 Description: CAP FILM 0.012UF 2% 100VDC 1913
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Capacitance: 0.012 µF