ECH-U1154GCV
ECH-U1154GCV Panasonic Electronic Components
ECHU1154GCV
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.15UF 2% 100VDC 2825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 2825 (7163 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.15UF 2% 100VDC 2825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 2825 (7163 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1154GCV ECH-U1154GCV Виробник : Panasonic abd0000c174.pdf Cap Film 0.15uF 100V PPS 2%( 7.1 X 6.3 X 3.4mm) SMD 105°C T/R
на замовлення 140 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 87
на замовлення 140 шт:
Мінімальне замовлення: 5
ECH-U1154GCV ECH-U1154GCV Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1154GCV Description: CAP FILM 0.15UF 2% 100VDC 2825
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
Мінімальне замовлення: 2
ECH-U1154GCV ECH-U1154GCV Виробник : Panasonic ECHU1154GCV Film Capacitors .15uF 100VDC 2% PPS FLM 2825
Мінімальне замовлення: 2