Продукція > PANASONIC > ECH-U1223JC9
ECH-U1223JC9
ECH-U1223JC9 Panasonic
abd0000c174.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 0.022uF 100V PPS 5%( 4.8 X 3.3 X 2.4mm) SMD 105°C T/R
на замовлення 2020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 186
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC 1913, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1913 (4833 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1223JC9 ECH-U1223JC9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1223JC9 Description: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC 1913
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1913 (4833 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ECH-U1223JC9 ECH-U1223JC9 Виробник : Panasonic ECHU1223JC9 Film Capacitors .022uF 100VDC 5% PPS FLM 1913
Мінімальне замовлення: 4
ECH-U1223JC9 ECH-U1223JC9 Виробник : Panasonic abd0000c174.pdf Cap Film 0.022uF 100V PPS 5%( 4.8 X 3.3 X 2.4mm) SMD 105°C T/R
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF