ECH-U1224GCV
ECH-U1224GCV Panasonic Electronic Components
ECHU1224GCV
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.22UF 2% 100VDC 2825
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 2825 (7163 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 2% 100VDC 2825, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 2825 (7163 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1224GCV ECH-U1224GCV Виробник : Panasonic 872_fileversion.pdf Cap Film 0.22uF 100V PPS 2%( 7.1 X 6.3 X 4.8mm) SMD 105°C T/R
на замовлення 800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 95
ECH-U1224GCV ECH-U1224GCV Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1224GCV Description: CAP FILM 0.22UF 2% 100VDC 2825
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Мінімальне замовлення: 2
ECH-U1224GCV ECH-U1224GCV Виробник : Panasonic ECHU1224GCV Film Capacitors .22uF 100V 2% PPS FILM 2825
на замовлення 960 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності