ECH-U1333JC9
ECH-U1333JC9 Panasonic Electronic Components
ECHU1333JC9
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC 2416
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2416 (6041 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC 2416, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2416 (6041 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1333JC9 ECH-U1333JC9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1333JC9 Description: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC 2416
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ECH-U1333JC9 ECH-U1333JC9 Виробник : Panasonic ABD0000C174-947667.pdf Film Capacitors .033uF 100VDC 5% PPS FLM 2416