Продукція > PANASONIC > ECH-U1563GC9
ECH-U1563GC9
ECH-U1563GC9 Panasonic
abd0000c174.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 0.056uF 100V PPS 2%( 6 X 4.1 X 2.8mm) SMD 105°C T/R
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 196
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.056UF 2% 100VDC 2416, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 2416 (6041 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.056 µF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1563GC9 ECH-U1563GC9 Виробник : Panasonic abd0000c174.pdf Cap Film 0.056uF 100V PPS 2%( 6 X 4.1 X 2.8mm) SMD 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ECH-U1563GC9 ECH-U1563GC9 Виробник : Panasonic Industry ECHU1563GC9 Description: CAP FILM 0.056UF 2% 100VDC 2416
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 2416 (6041 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.056 µF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.056 µF
ECH-U1563GC9 ECH-U1563GC9 Виробник : Panasonic ECHU1563GC9 Film Capacitors .056uF 100V 2% PPS FILM 2416