ECH-U1823GC9
ECH-U1823GC9 Panasonic Electronic Components
ECHU1823GC9
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.082UF 2% 100VDC 2820
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 2820 (7150 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm)
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.082UF 2% 100VDC 2820, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 2820 (7150 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1823GC9 ECH-U1823GC9 Виробник : Panasonic rdi0000c265.pdf Cap Film 0.082uF 100V PPS 2%( 7.1 X 5 X 2.8mm) SMD 105°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
ECH-U1823GC9 ECH-U1823GC9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1823GC9 Description: CAP FILM 0.082UF 2% 100VDC 2820
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 100V
Part Status: Active
Capacitance: 0.082 µF
Мінімальне замовлення: 2
ECH-U1823GC9 ECH-U1823GC9 Виробник : Panasonic ECHU1823GC9 Film Capacitors .082uF 100VDC 2% PPS FLM 2820
Мінімальне замовлення: 2