ECH-U1C121JX5
ECH-U1C121JX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1C121JX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 120PF 5% 16VDC 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Capacitance: 120 pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
на замовлення 1060 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 120PF 5% 16VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Capacitance: 120 pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C121JX5 ECH-U1C121JX5 Виробник : Panasonic ABD0000C173-947527.pdf Film Capacitors 120pF 16VDC 5% PPS FILM 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ECH-U1C121JX5 ECH-U1C121JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C121JX5 Description: CAP FILM 120PF 5% 16VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Capacitance: 120 pF