Продукція > PANASONIC > ECH-U1C123JX5
ECH-U1C123JX5
ECH-U1C123JX5 Panasonic
ABD0000C173-947527.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 0.012uF 16VDC 5% PPS FILM 1206
на замовлення 2212 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECH-U1C123JX5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C123JX5 ECH-U1C123JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C123JX5 Description: CAP FILM 0.012UF 5% 16VDC 1206
на замовлення 33 шт: