Продукція > PANASONIC > ECH-U1C181GX5
ECH-U1C181GX5
ECH-U1C181GX5 Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABD0013+ECHU1C181GX5+7+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 180pF 16VDC 2% PPS FILM 0603
на замовлення 7276 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECH-U1C181GX5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C181GX5 ECH-U1C181GX5 Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABD0013+ECHU1C181GX5+7+WW Description: CAP FILM 180PF 2% 16VDC 0603