Продукція > PANASONIC > ECH-U1C271JX5
ECH-U1C271JX5
ECH-U1C271JX5 Panasonic
ABD0000C173-947527.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 270pF 16VDC 5% PPS FILM 0603
на замовлення 6250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECH-U1C271JX5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C271JX5 ECH-U1C271JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C271JX5 Description: CAP FILM 270PF 5% 16VDC 0603
товару немає в наявності