Продукція > PANASONIC > ECH-U1C391JX5
ECH-U1C391JX5
ECH-U1C391JX5 Panasonic
ECHU1C391JX5
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 390pF 16VDC 5% PPS FILM 0603
на замовлення 610 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECH-U1C391JX5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C391JX5 ECH-U1C391JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C391JX5 Description: CAP FILM 390PF 5% 16VDC 0603
на замовлення 556 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)