ECH-U1C393GX5
ECH-U1C393GX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1C393GX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.039UF 2% 16VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 0.039 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.039UF 2% 16VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 0.039 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C393GX5 ECH-U1C393GX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C393GX5 Description: CAP FILM 0.039UF 2% 16VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Capacitance: 0.039 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ECH-U1C393GX5 ECH-U1C393GX5 Виробник : Panasonic ECHU1C393GX5 Film Capacitors 0.039uF 16VDC 2% PPS FILM 1206