ECH-U1C393JB5
ECH-U1C393JB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.039UF 5% 16VDC 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.039 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
на замовлення 672 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.039UF 5% 16VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.039 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Інші пропозиції ECH-U1C393JB5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C393JB5 ECH-U1C393JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 0.039UF 5% 16VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 0.039 µF
товару немає в наявності
ECH-U1C393JB5 ECH-U1C393JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 0.039uF 16VDC 5% PPS FILM 1206