ECH-U1C683JX5
ECH-U1C683JX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1C683JX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 16VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 16VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C683JX5 ECH-U1C683JX5 Виробник : Panasonic abd0000c173.pdf Cap Film 0.068uF 16V PPS 5%( 3.2 X 2.5 X 1.5mm) Stacked 125°C T/R
Кількість Ціна
ECH-U1C683JX5 ECH-U1C683JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C683JX5 Description: CAP FILM 0.068UF 5% 16VDC 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Мінімальне замовлення: 6
ECH-U1C683JX5 ECH-U1C683JX5 Виробник : Panasonic ABD0000C173-947527.pdf Film Capacitors 0.068uF 16VDC 5% PPS FILM 1210
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 4 шт:
ECH-U1C683JX5 Виробник : Panasonic ECHU1C683JX5 SMD