Продукція > ECH > ECHU1C822JB5
ECHU1C822JB5
Виробник:
0805CBB
на замовлення 126441 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECHU1C822JB5
Description: CAP FILM 8200PF 5% 16VDC 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Інші пропозиції ECHU1C822JB5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C822JB5 ECH-U1C822JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 8200PF 5% 16VDC 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 8200 pF
товару немає в наявності
ECH-U1C822JB5 ECH-U1C822JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 8200pF 16VDC 5% PPS FILM 0805