ECH-U1C822JX5
ECH-U1C822JX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1C822JX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 8200PF 5% 16VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 8200 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 8200PF 5% 16VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 8200 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C822JX5 ECH-U1C822JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C822JX5 Description: CAP FILM 8200PF 5% 16VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Capacitance: 8200 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
ECH-U1C822JX5 ECH-U1C822JX5 Виробник : Panasonic ECHU1C822JX5 Film Capacitors 8200pF 16VDC 5% PPS FILM 0805