Продукція > PANASONIC > ECH-U1C823JX5
ECH-U1C823JX5
ECH-U1C823JX5 Panasonic
852_fileversion.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Film 0.082uF 16V PPS 5%( 3.2 X 2.5 X 2.1mm) Stacked 125°C T/R
на замовлення 437 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 437
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C823JX5 ECH-U1C823JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1C823JX5 Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
на замовлення 2000 шт:
Кількість Ціна
ECH-U1C823JX5 ECH-U1C823JX5 Виробник : Panasonic 852_fileversion.pdf Cap Film 0.082uF 16V PPS 5%( 3.2 X 2.5 X 2.1mm) Stacked 125°C T/R
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Capacitance: 0.082 µF
Мінімальне замовлення: 6
ECH-U1C823JX5 ECH-U1C823JX5 Виробник : Panasonic ECHU1C823JX5 Film Capacitors 0.082uF 16VDC 5% PPS FILM 1210
Мінімальне замовлення: 6
товару немає в наявності
ECHU1C823JX5 Виробник : PANASONIC ECHU1C104GX5.PDF Category: SMD capacitors - others
Description: Capacitor: polyphenylene; 82nF; 16V; SMD; ±5%; -55÷125°C
Type of capacitor: polyphenylene
Capacitance: 82nF
Operating voltage: 16V
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Dimensions (a x b x c): 3.2x2.5x2.1mm