ECH-U1H103GB5
ECH-U1H103GB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H103GB5 ECH-U1H103GB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10.pdf Film Capacitors 0.01uF 50VDC 2% PPS FILM 1206
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ECH-U1H103GB5 ECH-U1H103GB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC 1206
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF